Ana sayfa Dongguan Comer Electronic Technology Co., Ltd.
iyi kalite Cep telefonu standı satış için
iyi kalite Cep telefonu standı satış için
Ben sohbet şimdi

Dongguan Comer Electronic Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Dongguan Comer Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan Comer Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan Comer Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan Comer Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan Comer Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan Comer Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan Comer Electronic Technology Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : COMER
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : $1,000,000-$10,000,000
Yıl kurulan : 2014
İhracat p.c : 40% - 50%
Fuar ekipmanları ürünlerinin Çin'in önde gelen tedarikçilerinden biri olan COMER Güvenlik Sistemleri'ne hoş geldiniz. Uzun yıllara dayanan geniş bir fuar standları ve teşhir ekipmanları tedarik etme tecrübemizle, size en iyi kaliteyi ve modüler fuar güvenliği ekran çözümlerini sunmak için ürün yelpazemizi geliştirdik.


COMER, global perakendeciler için mülkleri korumak, perakende mağazalar için alışveriş ortamlarını iyileştirmek ve müşteri ile sergilenen ürünler arasında ücretsiz ve etkileşimli iletişim kurmak için çeşitli basit ve etkili güvenlik çözümleri sunmaktadır. Halen, COMER ürünleri cep telefonları, kameralar veya diğer tüketici elektroniği ürünleri, süpermarketler, sergi merkezleri, teşhir tasarım organizasyonları, hazır giyim mağazaları, müzeler ve lojistik şirketleri vb. Gibi çeşitli yerlere yaygın olarak uygulanmaktadır. değer.


Teknoloji odaklı, tam yetenek ve bol deneyime sahip olan COMER, müşterilere, tasarımlardan, dış mekanlardan, yapılardan kalıplara, plastik kalıplama ve üretim tekniklerine kadar entegre çözümler ve destekler de dahil olmak üzere, çeşitli hırsızlık önleme cihazları ve diğer güvenlik ürünleri sunmaktadır. Bu arada, ölçek üretimi mükemmel kalite ve hızlı teslimatın Güçlü olmasını sağlar.

Entegre ve etkili güvenlik çözümleri ile müşterilerimizin mülk kayıplarını azaltmalarına, alışveriş ortamlarını optimize etmelerine, satışları artırmaya ve son olarak müşteriler için daha fazla kârlılık ve verimlilik elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

COMER her türlü talebinizi memnuniyetle karşılıyor ve küresel müşterilerimizle başarılı bir işbirliği ilişkileri kurmayı umuyoruz.

Dongguan Comer Elektronik Teknolojisi Co, Ltd.


Üretim: Güvenlik perakende ekran ürünleri, güvenlik perakende mağaza çözümleri, cep telefonu ekran tutucusu, cep telefonu montaj standı, güvenlik tablet ekran montaj kilit cihazları, güvenlik dizüstü kablo kilidi, hırsızlık önleme cihazları güvenlik alarm sistemi, Güvenlik kanca, manyetik ayırıcı, durdurma Kanca, manyetik açıcı, mal için güvenlik ekranı ve telefon / tablet için akrilik ekran tutucu / standı için kilit. Herhangi bir soruşturma hoşgeldiniz. Teşekkürler.

İletişim bilgileri
Dongguan Comer Electronic Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Ally Chen

Tel: 0086-186-88682159

Faks: 0086-0769-89918148

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

get pagerank FreeWebSubmission.com Google+ Find us on Google+ Verification: 4e30c5fc2184077c My title page contents Search Engine Submission - AddMe 孙悟空 Submit Express Local SEO URL encoder tool Games Directory http://www.sitepromotiondirectory.com http://www.submissionwebdirectory.com/computers_and_internet/ 1Abc Directory